Dieta 8 godzinna

Osoby zainteresowane alternatywnymi sposobami odchudzania na pewno na pewno zwrócą uwagę na dietę, która nie wymaga rygorystycznego liczenia kalorii. Chodzi o tak zwaną dietę 8-godzinną. W teorii jest to stosunkowo prosty sposób na zrzucenie kilogramów, czy jednak działa on w praktyce?

Dieta 8-godzinna powstała w oparciu o dosyć prostą teorię, zgodnie z którą ograniczenie czasu, kiedy można spożywać posiłki, pomaga organizmowi w prawidłowym spalaniu kalorii oraz usuwaniu toksyn. Według autorów tej dieta 8 godzinnaciekawej metody jedzenie jedynie przez osiem godzin w ciągu doby jest bardzo prostym i skutecznym sposobem na odchudzanie. Oczywiście w tym czasie nie wolno przesadzać z obfitymi posiłkami, a objadanie się jest surowo zabronione. Sporą zaletą takiej metody odchudzania jest fakt, że nie trzeba tracić czasu na staranne liczenie kalorii w każdym posiłku, czy analizowanie indeksu glikemicznego różnych produktów.

Dieta 8-godzinna wydaje się zaskakująco prostym rozwiązaniem problemu zbędnych kilogramów. Czy jest skuteczna? Na pewno nie stanowi poważnego zagrożenia dla zdrowia, więc można ją wypróbować bez większych obaw i przekonać się na własnej skórze jakie będą rezultaty tej raczej nietypowej metody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *
Email *
Website