Dieta optymalna

 

Dieta optymalna to sposób na to, by szybko schudnąć opracowany przez polskiego dietetyka doktora Jana dieta optymalnaKwaśniewskiego. Zdaniem autora jest to przełomowa forma walki z otyłością, a równocześnie skutki jej stosowania są znacznie zdrowsze dla organizmu niż efekty, jakie dają najbardziej nawet skuteczne tabletki na odchudzanie.

 

Dieta optymalna to bardzo nietypowa dieta. Podczas gdy większość popularnych diet zachęca do spożywania jak największej ilości warzyw i owoców, dieta optymalna zakłada ich ograniczenie. Podczas gdy inne diety nakazują ograniczenie do minimum przyjmowania posiłków tłustych, dieta doktora Kwaśniewskiego wręcz się do tego sprowadza. Poza tym, by szybko schudnąć sugeruje wyeliminowanie z menu pieczywa i słodyczy. Trzeba przyznać, że brzmi ciekawie i intrygująco. Jak to wygląda w praktyce?

dieta optymalnaSzybko schudnąć

Jaki przepis na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów podaje dr Kwaśniewski? Dietetyk proponuje spożywanie w szybko schudnąćciągu dnia trzech posiłków, a każdy z nich powinien być maksymalnie tłusty. Według niego można szybko schudnąć jedząc bez ograniczeń wieprzowinę, podroby, smalec, masło, tłuste sosy i sery. Lista dozwolonych, czy wręcz zalecanych produktów jest długa, więc każdy znajdzie na niej coś dla siebie. Wśród nich są: jajka, podroby, galarety mięsne, tłuste rosoły, mięsa, wszystkie rodzaje wędlin, ryby i konserwy rybne, drób, wszelkie produkty mleczne, im tłustsze tym lepsze, jarzyny, oraz orzechy, majonez, kawa, herbata i soki. Płyny powinny być jednak nie słodzone. Zdaniem Kwaśniewskiego tak ułożony jadłospis będzie znacznie skuteczniejszy niż najbardziej nawet skuteczne tabletki na odchudzanie.

 

A czego dieta optymalna zabrania? Według jej autora, by szybko schudnąć powinno się maksymalnie ograniczyć spożycie węglowodanów. Z codziennego menu muszą więc zniknąć wszelkie postacie cukru, słodyczy, pieczywa i owoców. A także miód, ryż, kasze, potrawy mączne, groch i fasola, słodzone płyny oraz sól. Posiłki powinny być spożywane 3 razy dziennie.dieta optymalna

Skuteczne tabletki na odchudzanie

Stosując się dokładnie według tych zaleceń, zdaniem autora diety optymalnej co miesiąc można stracić nawet 5 kilogramów wagi. To bardzo dużo, więcej nawet niż obiecują osoby produkujące najbardziej skuteczne tabletki na odchudzanie.

 

Ale szybko schudnąć to jedno, a następnie szybko przytyć to co innego i zupełnie nie pożądanego. Jednak i na to dieta optymalna jest przygotowana. Jej autor zapewnia, że została tak zbilansowana, że nie ma mowy o wystąpieniu efektu jo-jo. Wszystkie składniki mineralne występują we właściwych ilościach i nie powodują jakichkolwiek deficytów w organizmie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *
Email *
Website